Používame cookies

Súbory cookie a ďalšie technológie sledovania používame na zlepšenie vášho zážitku z prehliadania našich webových stránok, na to, aby sme vám zobrazovali prispôsobený obsah a cielené reklamy, na analýzu návštevnosti našich webových stránok a na pochopenie toho, odkiaľ naši návštevníci prichádzajú. Viac info

 

Agent kupujúceho

Nemáte čas a chuť neustále dookola pozerať ponuku realitných kancelárií? Nebaví Vás volať viackrát na ten istý inzerát do rôznych realitných kancelárií, kde sú rôzne fotografie? Tak práve pre Vás máme možnosť využiť MAKLÉRA KUPUJÚCEHO. Čo to pre Vás znamená?

Maklér kupujúceho zabezpečuje:

PRIESKUM TRHU – pripravíme Vám ponuku nehnuteľností podľa Vami zadaných požiadaviek. Častokrát sa stáva, že nie všetky ponuky realitných kancelárií sú zverejnené, no my k ním máme prístup. To Vám prináša možnosť kúpiť nehnuteľnosť, ktorú ešte nikto nevidel a byť prvým na obhliadke.

OBHLIADKA NEHNUTEĽNOSTI – na každú obhliadku ide s Vami náš realitný maklér, ktorý preverí technický a právny stav nehnuteľnosti, poukáže na pozitíva a rovnako aj negatíva.

FINANCOVANIE – náš finančný poradca si s Vami prejde aké sú Vaše možnosti financovania, pripraví Vám najvýhodnejšie ponuky bánk a pomôže Vám pri výbere hypotekárneho úveru. Po úvodných stretnutiach s poradcom komunikujeme priamo a nemusíte sa zaťažovať komunikáciou medzi realitnou kanceláriou a finančným poradcom. Necháme vypracovať znalecký posudok.

PRÁVNA OCHRANA – kompletne preveríme právny stav nehnuteľnosti v spolupráci s advokátskou kanceláriou. Pripravíme potrebné zmluvy a dokumenty k úspešnému uzavretiu obchodu.  Máte istotu, že nedôjde pri kúpe k nepríjemnostiam.   

KOMPLETNÉ SLUŽBY OD A PO Z – podpisom kúpnych zmlúv naša spolupráca nekončí. Po prepísaní nehnuteľnosti na Vaše meno, pripravíme oficiálne odovzdanie, urobíme o tom oficiálny dokument – protokol o odovzdaní, a odovzdáme Vám kľúče od Vašej novej nehnuteľnosti. Samozrejme asistujeme Vám aj pri prepise energií a médií.

KÚPNA CENA – s nehnuteľnosťami a ich cenami pracujeme každý deň, a preto často vyjednáme pre Vás výhodnejšiu cenu ako je prvotne požadovaná.