Používame cookies

Súbory cookie a ďalšie technológie sledovania používame na zlepšenie vášho zážitku z prehliadania našich webových stránok, na to, aby sme vám zobrazovali prispôsobený obsah a cielené reklamy, na analýzu návštevnosti našich webových stránok a na pochopenie toho, odkiaľ naši návštevníci prichádzajú. Viac info

 

Marketing

Profesionálne fotenie

Vieme, ako v mori inzerátov nechať vyniknúť práve ponukám od nás. Profesionálne kvalitné fotenie nehnuteľností násobne zvyšuje záujem kupcov. Širokouhlé presvetlené zábery dokážu preniesť teplo domova na obrazovky monitorov.

V neposlednom rade dokáže takéto fotenie vplývať na cenu nehnuteľnosti a zaistiť tak vyšší profit z predaja.

 

3D vizualizácia

Pohybujete sa po nehnuteľnosti ako keby ste tam boli fyzicky prítomní, avšak to všetko na ploche Vášho monitora! Prinášame 3D vizualizáciu priestorov, ktorá umocní zážitok z virtuálnej prehliadky a záujemcovi tak neunikne žiaden detail ešte predtým ako tieto priestory navštívi.

Pre developerov tiež ponúkame 3D vizualizácie priestorov len na základe pôdorysu. Vďaka tejto technológii sa môžete po novej nehnuteľnosti virtuálne poprechádzať už v štádiu plánovania.

Ponuky vybavené 3D vizualizáciou majú vyššiu sledovanosť a potencionálni kupci túto možnosť poznania ich vysnívaného bývania určite ocenia.

 

Videoprodukcia a dronové zábery

Video dnes hýbe marketingom a neobchádza to ani oblasť nehnuteľností.

Videoprezentáciou alebo videoobhliadkou viete podať mnoho informácií za krátky čas a klient bude mať možnosť sa lepšie rozhodnúť.

Zábery vytvorené pomocou dronov sú populárne pri developerských projektoch, ale tiež pri rodinných domoch, kde si klient môže prezrieť nehnuteľnosti z vtáčej perspektívy, ale zároveň si urobí prehľad aj o blízkom okolí.

 

Sociálne siete

V dnešnej dobe je veľmi málo ľudí, ktorí sa vyhýbajú sociálnym sieťam. Tento silný marketingový nástroj ponúka možnosť oslovenia publika podľa skutočných zámerov predajcu. Oslovíme tak ponukami presne tých ľudí, ktorých osloviť potrebujeme. Vaša online reklama preto bude oveľa efektívnejšia, ako niekoľko desiatok bilbordov.