Používame cookies

Súbory cookie a ďalšie technológie sledovania používame na zlepšenie vášho zážitku z prehliadania našich webových stránok, na to, aby sme vám zobrazovali prispôsobený obsah a cielené reklamy, na analýzu návštevnosti našich webových stránok a na pochopenie toho, odkiaľ naši návštevníci prichádzajú. Viac info

 

Referencie

Kúpa nehnuteľnosti nie je každodenná a jednoduchá záležitosť, obzvlášť ak kupujete dom, ktorý ešte nestojí, nevidíte, čo presne budete kupovať a v akej kvalite ho o pár mesiacov dostanete v stave holodomu.
Som veľmi rada, že som mala šťastie na realitnú kanceláriu Vaše nehnuteľnosti, vďaka nej a jej spolupráci s úžasným developerom AT Construct som si splnila sen o vlastnom bývaní. Developer, ktorý dodal a splnil všetko, čo bolo dohodnuté na začiatku, a vo vysokej kvalite. V dnešnej dobe skôr rarita.

Teším sa, že som našla dôveryhodnú, kvalitnú, čestnú, ústretovú a ľudskú realitnú kanceláriu Vaše nehnuteľnosti. Oceňujem prácu pána Konivala - jeho profesionálny prístup, komunikáciu, priebežné informovanie o priebehu stavby nehnuteľnosti, pomoc s vybavovaním dokumentov potrebných pre kataster či banku, atď. Touto cestou by som chcela veľmi pekne poďakovať pánovi Konivalovi za pomoc so všetkým - od prvej obhliadky pozemku, cez prepis energií až po odovzdanie nehnuteľnosti so všetkými potrebnými dokumentmi ku kolaudácii. Realitnú kanceláriu Vaše nehnuteľnosti odporúčam každému, kto zvažuje predaj alebo kúpu nehnuteľnosti a netrúfa si na to sám. Určite budete spokojní.

Želám veľa spokojných klientov a tých správnych spoluprác s overenými developermi.

Monika, Prešov

Monika Ž., Novostavba rodinného domu Lipová alej - Kanaš

Prostredníctvom spoločnosti Vaše nehnuteľnosti sme sa dopracovali k nášmu vysnívanému domčeku.Určite túto spoločnosť odporúčame, spolupracovalo sa nám s pánom Konivalom super od začiatku, jeho prístup bol veľmi ľudsky až kamarátsky, no stále profesionálny.

Pokiaľ hľadáte super empatických spoločníkov na dlhú cestu za Vašim vysnívaným domovom, toto je určite tá správna voľba.

Ďakujeme ešte raz

rod. Štefaníkova Novostavba rodinného domu Veľký Šariš

Na stránkach „Vaše nehnuteľnosti“ sme si našli náš vysnívaný domček. Celú agendu nám pomohol riešiť p. Konival, ktorému sa touto cestou chceme poďakovať. Nemuseli sme sa trápiť s vypratávaním nehnuteľnosti, rovnako tak vybavil všetky prislúchajúce písomnosti. Pán Konival má prístup profesionála, je vždy ústretový, ochotný a najmä schopný pomôcť.

Ďakujeme, Ščerbovci

rod. Ščerbova Rodinný dom Prešov

Keď som pred 6.rokmi predával svoj byt,viacmenej náhodou som požiadal p. Ing. Matúša Konivala o realizáciu jeho predaja a bol som veľmi spokojný. Toto leto som spolu bratom predával už prázdny rodičovský dom v Prešove. Výber realitných kancelárií bol široký, ale napokon sme dali, po dobrých predchádzajúcich skúsenostiach, prednosť p. Ing. Konivalovi.Urobili sme dobre. Pán Konival nie len že odhadol predajnú cenu,ale aj v krátkom čase dokázal nájsť vhodného záujemcu. S profesionalitou jemu vlastnou vybavil všetky "papierovačky" od odhadcu, bánk, kontaktov s mestským úradom, katastrom apod. Všetko bez zbytočných prieťahov a nášho zaťaženia. Oceňujeme aj jeho ľudský a bezproblémový prístup a rýchle riešenie prípadných vzniknutých dielčích nedostatkov. Za odvedenú prácu, s ktorou sme boli spokojní, mu ďakujeme. Zároveň ho odporúčame každému kto má,alebo bude mať záujem o realitné služby. Bratia Peter a Miroslav R.

Peter a Miroslav R. Rodinný dom Prešov

Dobrý deň, chceme sa Vám poďakovať za profesionálny a ústretový prístup počas kúpy domu a predaja nášho bytu p. Konivalovi. Všetky náležitosti prebehli hladko, za čo sme Vám veľmi vďační. Rovnako si ceníme Vašu pomoc a radu, ktoré boli nad rámec Vašich povinností. Budeme Vás odporúčať. rod. Kapitánova 3 izbový byt Prešov

Dobrý deň,

moja skúsenosť s pani Ivančinovou je veľmi pozitívna a príjemná. Podarilo sa jej predať 3 izbový byt v relatívne krátkom čase. Ďakujem jej za profesionálny prístup a komunikáciu so mnou a aj so záujemcami o môj byt. Želám veľa spokojných klientov.

p. Anna Pavúková 3 izbový byt Giraltovce

Dobrý deň,

rád by som sa poďakoval p. Ivančinovej za profesionálny prístup pri predaji našej nehnuteľnosti, z jej prístupom a pomocou pri predaji sme boli veľmi spokojní.

Marián T.

Dobrý deň,

ODPORÚČAM ! Prešli sme si ťažkým procesom a pani Ivančinová  vedela v každej situácií vymyslieť šikovný "manéver", aby sme v konečnom dôsledku boli všeci spokojní, predávajúci aj kupujúci. Určite by som sa na ňu obrátila znovu. Ľudský prístup a vždy úsmev na tvári, keďže v dnešnej dobe sa to vytráca.

Ďakujem

Kušnírová

Dobrý deň ,

touto cestou by som rada poďakovala pani Ivančinovej, ktorá nám pomáhala s predajom 1izbového bytu. Pani Ivančinová je veľmi ústretová a ochotná, nemala problém k klientmi komunikovať, či to bol pracovný týždeň, alebo voľný víkend. Seriózne jednanie, dochvíľnosť a profesionalita. Bolo to zorganizované a všetko prebehlo v mojej úplnej spokojnosti a čo je najdôležitejšie, veľmi rýchlo. Vrelo odporúčam 
Vďaka :)
S Pani Ivančinovou , pri predaji bytu som bola maximálne spokojná a vrelo odporúčam . 
Ďakujem,

Amrichova

S prácou Ing. Martina Lukáča som bol maximálne spokojný. Po zadaní mojich požiadaviek mi do pár dní sprostredkoval niekoľko veľmi zaujímavých ponúk, z ktorých som si bez váhania mohol hneď vybrať. Dá sa na neho spoľahnúť a v prípade ďalších investičných plánov sa na neho určite obrátim. Môžem vrelo odporučiť.

Jaro B. Bratislava

Asi pred dvoma mesiacmi sme sa náhodne stretli v obchodnom dome a odvtedy každá jeho správa bola len lepšia a lepšia. Hľadal som byt a mal som 4 požiadavky, možno aj šťastie ba aj náhoda, ale podarilo sa. Bývam vo svojom s úsmevom a skvelým pocitom. Spoločnosť Vaše nehnuteľnosti – p. Konival a p. Lukáč mi zmenili život k lepšiemu. Ďakujem ešte raz a s čistým svedomím vrelo odporúčam.

Marcel K. Prešov

S jednaním a spoluprácou s p. Lukáčom som bol spokojný.  Pomohol mi rýchlo a bezproblémovo predať pozemok v okolí Prešova. Rád sa na neho v prípade ďalších realitných otázok obrátim.

Kunec ČR

S p. Lukáčom z RK Vaše nehnuteľnosti sme spolupracovali pri predaji bytu v Prešove. Pri tejto príležitosti nám p. Lukáč pomohol nájsť kupca vo veľmi rýchlom čase a sprocesovať predaj včetne zmlúv a podania návrhu na zápis do katastra. Od tejto úvodnej spolupráce využívame služby p. Lukáča opakovane, pretože vďaka jeho znalosti trhu, ústretovému prístupu a spoľahlivosti sa predaj či kúpa nehnuteľnosti stávajú bezproblémovou záležitosťou. Služby RK Vaše Nehnuteľnosti môžem len doporučiť.

Linda G. Prešov

So službami pána Martina Lukáča sme boli s manželkou veľmi spokojní, čo sa týkalo kúpi 2 izbového bytu na ul. Pavla Horova . Musím povedať, že celý proces rezervácie prebehol veľmi rýchlo, zároveň chcem vyzdvihnúť trpezlivosť pri realizácii hypotéky, zabezpečenie celého suportu spojeného s právnymi úkonmi pri podpisovaní zmluvy určených na kúpu tejto nehnuteľnosti. V prípade, ak budeme potrebovať podobné služby, súvisiace s týmito  úkonmi, radi sa na neho znova obrátime.

Marek S. Prešov

V roku 2018 som s využitím služieb RK Vaše nehnuteľnosti zastúpenej p. Martinom Lukáčom predal 3 - izbový byt v Prešove. Oceňujem prístup a obchodné znalosti pána Lukáča ktoré viedli k úspešnej realizácii predaja.Pozitívne hodnotím jeho profesionalitu a ochotu pri všetkých praktických krokoch ktoré s predajom súviseli ako napr. zmluvy, banku, kataster nehnuteľností a pod. Ďakujem za spoluprácu.

Jaroslav L.

S p. Ing. Lukáčom máme len tú najlepšiu skúsenosť s kúpou už našej nehnuteľnosti - rodinný domček. Promptné vybavenie všetkých detailov týkajúcich sa predaja a pomoc pri riešení akýchkoľvek problémov a otázok. Veľmi milý, pozitívne naladený človek s entuziazmom a vždy ochotný pomôcť. 

Dominika a Róbert

So sprostredkovaním kúpy bytu cez RK Vaše nehnuteľnosti som bola maximálne spokojná. Vážim si najmä ústretový a priateľský prístup p. Lukáča. Aj vďaka nemu už mesiac bývam vo vlastnom byte. Pre mňa je to TOP realitný agent a TOP realitná kancelária na trhu. Vrelo odporúčam. Ďakujem Vám.

M. Kačmarčíková

S p. Ing. Konivalom ako realitným maklérom sme sa zoznámili pred dvoma rokmi náhodou, keď sme potrebovali urýchlene predať panelákový byt. Veľmi milo nás prekvapil svojimi schopnosťami. V priebehu jedného mesiaca dokázal našu požiadavku zrealizovať. Najviac sme ocenili, že nás odbremenil od kopy povinnosti. Našiel záujemcov,  poradil s kúpnou cenou, vybavil všetky náležitosti (zmluvy, kataster, banku, prevody atď...) a to všetko s vysokou profesionálnosťou. Aj vďaka jemu sme dnes spokojní v novom rodinnom dome. Prajeme mu  všetko dobre a vrelo ho odporúčame.

Manželia Katinka a Peter Radačovský

Dobrý deň,

naša skúsenosť s pánom Konivalom bola veľmi pozitívna. Pri predaji domu mal aktívny prístup, bol slušný, pozorný k záujemcom o dom. Výborne sa s ním komunikovalo a čo sľúbil, snažil sa splniť. Maximálna spokojnosť, vrelo odporúčame.

p. Kollárova rodinný dom Medzany

Dobrý deň

S realitnou kanceláriu Vaše Nehnuteľnosti v Prešove sme boli maximálne spokojní. Realizovali sme cez Vaše Nehnuteľnosti kúpu bytu. Konkrétne pán Ing. Konival nám so všetkým pomáhal. Veľmi ochotný kedykoľvek odpovedať na naše otázky. Všetko nám vysvetlil v akúkoľvek hodinu ak bolo potrebné bol k dispozícii. Všetky papiere a úrady vybavil za nás. Je vidieť, že má s realitami dlhoročné skúsenosti. My sme boli veľmi spokojní a vrelo odporúčame realitnú kanceláriu Vaše Nehnuteľnosti, nech majú len stále spokojných klientov.

Zuzana C. s rodinou

Dobrý deň

Vďaka tejto realitnej kancelárii sa dnes môžeme tešiť spoločnému bývaniu, o ktorom sme tak dlho snívali. Ing. Konivalovi nechýba promptný prístup, ochota, ústretovosť, a najmä ľudskosť, a tie sa v dnešnej dobe hľadajú ťažko. Človek nekupuje, ani nepredáva nehnuteľnosť každý deň, preto je dobré vedieť o niekom, kto pomôže a poskytne profesionálny servis od začiatku až do konca. Ďakujeme!

Matúš & Mirka Prešov

Dobrý deň,

chcem sa poďakovať p. Konivalovi za sprostredkovanie kúpy bytu. Jeho prístup bol ústretový, promptný a komplexný.

Mária s rodinou Prešov

Dobrý deň,

chceme sa poďakovať Ing. Konivalovi za rýchly predaj bytu, za jeho profesionálny prístup. Všetko čo sľúbil to aj vybavil. Sme veľmi spokojný a jeho realitnú kanceláriu odporúčame ďalším klientom. Ďakujeme

Rodina Kapušniaková

Dobrý deň,

So službami spoločnosti Vaše nehnuteľnosti, ktorá nám sprostredkovala kúpu bytu sme veľmi spokojní. Oceňujeme ústretovosť, ochotu a ľudský prístup pána Konivala počas celého procesu transparentnej kúpy bytu. Prípadným ďalším záujemcom o kúpu alebo predaj nehnuteľnosti odporúčame realitnú spoločnosť Vaše nehnuteľnosti.

Michal a Zuzana R.

Skvelý prístup zo strany makléra pána Konivala a skvelá flexibilita pri dohadovaní termínu prehliadky nehnuteľnosti. Skúsenosti, odborné poradenstvo, výborná informovanosť o predávanej nehnuteľnosti a vždy s úsmevom. Odporúčam VAŠE NEHNUTEĽNOSTI. 

Ján Ch.

V novom domčeku sa nám veľmi páči a hlavne si užívame záhradu, kde trávime najviac času hlavne s vnúčatami. Samozrejme ešte je veľa práce a úprav, ale to postupne doladíme. Hlavne sme radi, že ste nám pomohli splniť si sen.  Ďakujeme aj my Vám za super spoluprácu, trpezlivosť a profesionálny prístup.

rod. Kolesárová

Kamarátka mi dohodila realitnú kanceláriu Vaše nehnuteľnosti, s ktorou som predávala svoj 2 izbový byt a zároveň kupovala nový. Bola som veľmi spokojná, jednak čo sa týka odbornej pomoci, super prístup obidvoch maklérov (Ing. M. Konival a Ing. M. Lukáč), chuť pomôcť, poradiť, rýchle vybavenie papierov, dokladov, môžem len doporučiť aj pre iných ľudí.

Eva V.