Používame cookies

Súbory cookie a ďalšie technológie sledovania používame na zlepšenie vášho zážitku z prehliadania našich webových stránok, na to, aby sme vám zobrazovali prispôsobený obsah a cielené reklamy, na analýzu návštevnosti našich webových stránok a na pochopenie toho, odkiaľ naši návštevníci prichádzajú. Viac info

 

Makléri

Sme profesionáli s ľudským a férovým prístupom

Náš tím si veľmi zakladá na budovaní dobrého mena spoločnosti. Preto našim klientom poskytujeme služby na vysokej úrovni a za prijateľných cenových podmienok. Obchod s nehnuteľnosťami je častokrát netransparentný a tvrdý. Preto sa snažíme priniesť do tohto obchodu transparentnosť, ľudskosť a vzájomnú dôveru.

Je pre nás dôležité, aby naši makléri boli kvalifikovaní, mali slušné vystupovanie, správny spôsob práce a v neposlednom rade mali výsledky makléra, hodného Vašej referencie u Vašich priateľov, známych a kolegov. Ak si číslo svojho makléra, s ktorým ste boli spokojní, odložíte vo svojom telefóne a niekedy v budúcnosti ho opäť využijete, bude to výsledok našej dobre odvedenej práce.