Používame cookies

Súbory cookie a ďalšie technológie sledovania používame na zlepšenie vášho zážitku z prehliadania našich webových stránok, na to, aby sme vám zobrazovali prispôsobený obsah a cielené reklamy, na analýzu návštevnosti našich webových stránok a na pochopenie toho, odkiaľ naši návštevníci prichádzajú. Viac info

 

Odmena za tip

Viete, že Váš sused, kolega alebo kamarát chce predať/kúpiť byt, dom, pozemok alebo iný objekt? Dajte nám o tom vedieť a štedrá odmena Vás neminie.

Pre každého tipéra ponúkame odmenu od 250 až do 600 EUR

Tak neváhajte a staňte sa aj Vy našim tipérom. Podmienky sú férové a jednoduché:

  • pošlite nám tip na predaj domu, bytu alebo pozemku
  • my sprostredkujeme predaj danej nehnuteľnosti
  • po úspešnom predaji, získate svoju finančnú odmenu na Vami uvedený účet

Všeobecné podmienky spolupráce (VPS) Tipéra a Vaše nehnuteľnosti s.r.o.

  1. Tipér je fyzická alebo právnická osoba, ktorá poskytne tip realitnej kancelárii Vaše nehnuteľnosti s.r.o, (ďalej len ako „VN“) na osobu, ktorá predáva nehnuteľnosť alebo má záujem predať nehnuteľnosť. Poskytnúť tip je možné mailom na info@vasenehnutelnosti.sk, telefonicky na +421908333994 alebo osobne v kancelárii RK na Košickej 5/C, Prešov.
  2. Tip je informácia, ktorú poskytuje Tipér a ktorá obsahuje údaje o potenciálnom klientovi, teda záujemcovi o realitné služby, a to najmä meno a priezvisko, telefonický alebo e-mailový kontakt a tiež predmetnú nehnuteľnosť, ktorú táto osoba vlastní. Tipér poskytuje VN tipy na osoby, ktoré nehnuteľnosť predávajú, nie na osoby, ktoré nehnuteľnosť kupujú.
  3. Tipérom sa môže stáť fyzická alebo právnická osoba, a to zaslaním tipu podľa bodu 2 týchto VPS alebo uzavretím písomnej zmluvy o spolupráci s VN.
  4. Tipér nesmie poskytovať VN skresľujúce alebo nepravdivé  informácie o potenciálnych klientoch a potenciálnych nehnuteľnostiach na predaj. Tipér sa zaväzuje, že údaje o osobe, ktoré poskytne VN, poskytne VN so súhlasom danej osoby. Tipér nie je oprávnený VN poskytnúť údaje potenciálneho klienta (osoby, ktoré nehnuteľnosť predávajú) bez súhlasu danej osoby, pričom ak tak Tipér urobí proti vôli danej osoby, nemá nárok na odmenu podľa týchto VPS.
  5. Tipér sa zaväzuje, že nebude poskytovať alebo importovať tipy z voľne dostupných web stránok, periodickej tlače, programu alebo z ponuky iných sprostredkovateľov a bez súhlasu klienta, ktorého údaje majú byť uvedené. Pre prípad, že Tipér poskytne údaje v rozpore s týmito podmienkami, nepatrí mu za takéto konanie akákoľvek odmena. 
  6. Nárok na odmenu Tipérovi vzniká iba v  prípade, ak VN sprostredkuje klientovi, ktorého kontakt zabezpečil Tipér uzatvorenie kúpnej zmluvy, ktorej predmetom je nehnuteľnosť a na základe uvedeného vznikne VN nárok na províziu a táto provízia jej bude aj vyplatená. VN vyplatí Tipérovi odmenu vo výške 10% z provízie, ktorú na tomto obchode získal VN, minimálne však 250 EUR a maximálne 600 EUR.  Odmena Tipéra je splatná do 30 dní odo dňa, kedy bola splatná provízia uhradená v prospech VN, a to buď v hotovosti alebo bezhotovostným prevodom na bankový účet Tipéra, podľa jeho výberu.
  7. Tipérovi nevzniká nárok na odmenu, ak údaje, ktoré poskytol VN, už mala VN k dispozícii svojou vlastnou činnosťou.