Používame cookies

Súbory cookie a ďalšie technológie sledovania používame na zlepšenie vášho zážitku z prehliadania našich webových stránok, na to, aby sme vám zobrazovali prispôsobený obsah a cielené reklamy, na analýzu návštevnosti našich webových stránok a na pochopenie toho, odkiaľ naši návštevníci prichádzajú. Viac info

 

Rekonštrukcia 3 izbového bytu Šváby, Prešov

V roku 2021 sme vykúpili a kompletne prerobili 3 izbový byt v pôvodnom stave na Sídlisku Šváby, Prešov. Aj napriek náročnému obdobiu covidu nám celý proces od kúpy, rekonštrukcie a opätovného predaja trval len 2 mesiace. Na rekonštrukciu boli použité len kvalitné materiály, vrátane kuchynskej linky na mieru s kvalitným vstavanými spotrebičmi. Byt sme ladili do farieb, ktoré boli trendom v roku 2021, tak aby pôsobil veľkoryso, moderne a elegantne.
 
Začiatok rekonštrukcie: 12/2021  
Dokončenie rekonštrukcie: 02/2022
Rozloha bytu: 75 m2
Loggia: 4 m2
Pôvodné jadro: umakart 
Nové jadro: murované z YTONGu
Kompletne vymenené rozvody vody, odpadu, elektrika
Nové stierky vrátane lepidla so sieťkou
Nové bezpečnostné dvere
Sadrokartónové stropy s bodovými svetlami
Kuchynská linka na mieru zo SIKO vrátane vstavaných spotrebičov
Uvedomujeme si, že v dnešnej dobe kúpa bytu v pôvodnom stave a jeho následná rekonštrukcia je pre klientov finančne náročná. Preto sme naše realitné služby rozšírili aj o výkup nehnuteľností s následnou rekonštrukciou. Dávame tak klientom možnosť kúpiť kompletné rekonštruovaný byt, do ktorého sa stačí nasťahovať. Samozrejme rovnako ako pri domoch, aj do bytov dávame kúsok seba.