Používame cookies

Súbory cookie a ďalšie technológie sledovania používame na zlepšenie vášho zážitku z prehliadania našich webových stránok, na to, aby sme vám zobrazovali prispôsobený obsah a cielené reklamy, na analýzu návštevnosti našich webových stránok a na pochopenie toho, odkiaľ naši návštevníci prichádzajú. Viac info

Na predaj 6 pozemkov na Domaši, časť Dobrá

Zdieľať na Facebooku
Predaj 79 €/m2
Ulica: Nová
Obec: Kvakovce
Okres: Vranov nad Topľou
Kraj: Prešovský kraj
Druh: Pozemky
Typ: Predaj
Typ pozemku: Rekreačné pozemky

Popis nehnuteľnosti

Realitná kancelária Vaše nehnuteľnosti Vám ponúka na predaj 6 pozemkov na Domaši v rekreačnej oblasti Dobrá. Pozemky sa nachádzajú v novovznikajúcej lokalite a sú od hladiny Domaše vzdialené cca 300-400 m. Pozemky majú rozlohu 683 m2. Prístupová cesta je aktuálne kamenista (na pozemok je vecné bremeno v prospech vlastníkov pozemkov) Pozemky sú mierne svahovité s krásnymými výhľadmi na Domašu.

V tesnej blízkosti sa nachádza nová trafo stanica s možnosťou napojenia sa na elektriku (potrebné projekt pre lokalitu). Aktuálne je potrebné vodu riešiť prostredníctvom studne. Kanalizácia formou žumpy. 

Okolie a vybavenie v blízkosti:

V rekreačnej oblasti Dobrá sa nachádzajú 2 hotely (Garden Hotel a hotel Zelená lagúna) a viacero ďalších možností pre stravovanie alebo večerné posedenie. Výhodou

v oblasti je viacero turistických trás v okolitých lesoch, možnosť požičania cestných alebo vodných bicyklov, lodiek a v neposlednom rade možnosť plavby výletnou loďou po Domaši.

Pre viac informácii nás neváhajte kontaktovať. Pri záujme o všetky pozemky, možnosť dohody na cene.

Doplňujúce informácie

Status:
aktívne
Vlastníctvo:
osobné
Celková plocha:
683 m2
Plocha pozemku:
683 m2
El. napätie:
230/400V
Parkovanie:
vlastné vyhradené
Inžinierske siete:
blízko
Kanalizácia:
nie
Plyn:
nie

Kontaktujte makléra

Pozrieť na mape