Používame cookies

Súbory cookie a ďalšie technológie sledovania používame na zlepšenie vášho zážitku z prehliadania našich webových stránok, na to, aby sme vám zobrazovali prispôsobený obsah a cielené reklamy, na analýzu návštevnosti našich webových stránok a na pochopenie toho, odkiaľ naši návštevníci prichádzajú. Viac info

 

Rekonštrukcia 2 izbového bytu Sídlisko 3, Prešov

Útulný 2 izbový byt v dobrej lokalite na Matici slovenskej sme mali v ponuke niekoľko mesiacov. Aj napriek dobrej cene, záujemcov odrádzal pôvodný stav a finančná náročnosť rekonštrukcie. Byt sme sa preto rozhodli kúpiť a rekonštruovať. Nový majiteľ si byt rezervoval ešte v čase prerábky. Na rekonštrukciu boli použité len kvalitné materiály, vrátane kuchynskej linky na mieru s kvalitným vstavanými spotrebičmi.
 
Začiatok rekonštrukcie: 02/2024 
Dokončenie rekonštrukcie: 03/2024
Rozloha bytu: 53 m2
Pôvodné jadro: umakart 
Nové jadro: murované z YTONGu
Kompletne vymenené rozvody vody, odpadu, elektriky
Nové stierky vrátane lepidla so sieťkou
Znížené napínané stropy
Kuchynská linka na mieru od stolára
Vstavané spotrebiče značky BOSCH
Nové interierové dvere
Plávajúce podlahy v izbách
Vinylové podlahy v chodbe a kuchyni
Uvedomujeme si, že v dnešnej dobe kúpa bytu v pôvodnom stave a jeho následná rekonštrukcia je pre klientov finančne náročná. Preto sme naše realitné služby rozšírili aj o výkup nehnuteľností s následnou rekonštrukciou. Dávame tak klientom možnosť kúpiť kompletné rekonštruovaný byt, do ktorého sa stačí nasťahovať. Samozrejme rovnako ako pri domoch, aj do bytov dávame kúsok seba.