Používame cookies

Súbory cookie a ďalšie technológie sledovania používame na zlepšenie vášho zážitku z prehliadania našich webových stránok, na to, aby sme vám zobrazovali prispôsobený obsah a cielené reklamy, na analýzu návštevnosti našich webových stránok a na pochopenie toho, odkiaľ naši návštevníci prichádzajú. Viac info

 
Ing. Matúš Konival

Ing. Matúš Konival

konateľ a maklér

  • rusr

Volám sa Matúš Konival a som konateľom realitnej kancelárie Vaše nehnuteľnosti. Už počas štúdia na strednej a vysokej škole som sa pohyboval okolo financií, obchodu a manažmentu.

Realitami som sa začal zaoberať v roku 2011 po ukončení vysokej školy. Nastúpil som do celoslovenskej realitnej kancelárie MM reality na pozíciu ako asistent realitného makléra. Od tejto doby sa reality stali mojou prácou a zároveň mojím koníčkom. Po krátkom čase som sa vypracoval z asistenta na makléra a stal sa jedným z TOP maklérov na Slovensku v rámci siete MM reality, neskôr sieť RealityHolding.

V roku 2015 som si splnil sen a založil si vlastnú realitnú kanceláriu Vaše nehnuteľnosti s cieľom poskytovať klientom maximálny komfort pri predaji alebo kúpe ich nehnuteľností. Po krátkej dobe sa pridali ďalší skúsení makléri  a stala sa z nás realitná kancelária vedená tak povediac v „rodinnom duchu“, kde si zakladáme na dôvere a dobrých vzťahoch. Pôsobím najmä v Prešove a okolí, no úspešne ukončené obchody mám aj  v iných mestách a obciach východného Slovenska. 

Tak, ako každá iná práca s ľuďmi, aj táto je náročná. S klientmi sa snažím vychádzať tak, aby mali pocit absolútnej dôvery a komfortu, o čom svedčia aj ich referencie. Spokojnosť klientov je pre mňa prvoradá. Ak ste sa rozhodli kúpiť, predať alebo prenajať Vašu nehnuteľnosť neváhajte ma kontaktovať. Rád si s Vami dohodnem stretnutie, kde ma budete môcť spoznať aj osobne.

Kontaktujte ma